Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
#53
Já ani nevím, zda to mé snění je lucidní a nebo nějaké jiné.. praštěné Pinkiesmile Tému snu si dovedu přivodit tak v 50% případů při usínání když na něco myslím, resp. si už sen představuji.. Když se nesnažím, tak jsou mé sny většinou zkomolenina 10 dalších věcí ze všech oblastí mého života, takový myšmaš.. co se týče nočních můr, cítím, ale nemůžu říct, že by šlo o bolest, spíš je to takový ten pocit, že je Vám špatně od žaludku.. tohle většinou končí ale interním resetem (vzbuzení ve snu) a pak už to to většinou řídím částečně sám (resp. když už víte, že to není realita, je Vám jedno, že do Vás bodají nože).. Občas také zafungují podivné únikové mechanismy.. v dětství jsem se třeba zbavil přítomnosti příšery v kuchyni tím, že se jsem ve snu chytil za desku dolu a začal jsem kolem něj kroužit.. byl to očividně neřízený nesmysl, ale pomohlo to.. Náměsíčný moc nejsem (jen párkrát se mi stalo, že jsem sletěl z postele.. přes její čelo Pinkiesmile ). Ale cílené pokusy řídit sny se moc nedaří.. Pokud si už uvědomím (třeba jen napolo), že sním, a tedy si můžu dělat co chci, tak to většinou nefunguje.. Taková ta blbost, jako že jste teroristi, máte rukojmí, které chcete využít při jednání s policií, vaši kumpáni stojí u dveří, a přitom vidíte, jak se rukojmí staví do řady a spokojeně odchází dveřmi na ulici a vy s tím nemůžete skoro nic udělat.. Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Martin - 13.09.2012, 12:15
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)