Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
#57
Rychlokvasný překlad: Zvuk se stane součástí obsahu Vašeho snu, takže uslyšíte, jak Vám některá z postav říká, že vlastně sníte, čímž se vytvoří D.I.L.D. Nebo Vás připomínač vzbudí během REM fáze, takže do snu můžete opětovně vstoupit za použití D.E.I.L.D. nebo jinými revstupními technikami. Tato aplikace není jen budík, je to něco lepšího!
(13.09.2012, 13:44)Refly Napsal(a): To jsem hodněkrát zkoušel a nic - prakticky nikdy si sen nepamatuji, tak ani nevím, zda to funguje... Pinkiesmile

Tak druhá věc je, že to, že se mi povede navodit potřebné téma, že se tam bude dít to, co chci Rainbowlaugh Mockrát se mi stalo, že ve snaze zdát se něco o něčem se to něco objevilo jen jako vedlejší produkt v jiném snu (např. poníci v pozadí při prohlídce zámku plného poházených matrací - logika jak sv..ňa Rainbowlaugh)
Překlad těch 2 řádků mimo spoiler: Program umístění ve vaší matraci monitoruje spánek a přehrává proniklavý zvuk, který pomáhá udržet lucidnost. Po pár nocích budete mít dost informací pro správné nastavení programu kvůli připomínání událostí v REM.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Martin - 13.09.2012, 16:31
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 9 host(ů)