Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
#67
Já dnes měl sen s trochu sexuální tématikou a také mlp.

Začátek *Cenzurováno*, jména *Cenzurováno*. Pozvání od princezny Celestie v lidské podobě do soukromé ložnice. Drobné *cenzurováno*. Zastavení času, abychom ho měli více pro sebe. Pak mi ukazovala Canterlotské podzemí a nakonec se rozplakala se slovy, že Luna je strašně protěžovaná a neustále jí všichni bronies dávají nějakou protekci.

Sen nebyl lucidní, ale byl s MLP, alespoň částečně. Také tam byla informace o osmé generaci blindbagů, kde bude jen TS a Rarity a pak spousta těch neznámých.

Když jsem se probudil, měl jsem zavřené oči, zaujal jsem polohu pro meditaci na lucidní snění - WILD. Jenomže mi začala u zdi vedle zvonit pračka, venku štěkat psi a troubit auta, takže jsem se naštvaně vzbudil, tentokrát naplno.

Vůbec poslední tři dny jsem tomu lucidnímu snění moc nedal, když jsem zkoušel WILD, tak jsem byl ospalý a mrzutý a po čtvrt hodině bez výsledku jsem si šel lehnout doopravdy. Včera jsem dokonce nezkoušel vůbec nic, protože po náročném týdnu musím sebrat energii na další náročný týden.

Tak toť vše Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Frolda - 16.09.2012, 11:14
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)