Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
#74
Tak s dnešní plodnou nocí mám další nové informace.

Poslední dobou, pokud spím dostatečně dlouho, tak se mi vždy vytvoří nějaký sen, nebo si ho alespoň pamatuju. Dnešní sen byl poměrně zajímavý, bohužel s nonpony tématikou.

Zámek, dostání se o třicet let do budoucnosti, všechno zarostlé. Okna jsou pokrytá zeleným mechem, prostě postapokalyptika. Kamarád praští do okna, ale to je jenom nakřáplé. Tak vezme kámen a hodí ho do něj. Sklo se rozsype a všechny ty střepy mu spadnou na záda. Jenomže se mu nic nestalo. (Že by podvědomý test reality???)

Každopádně dostali jsme se dovnitř. Neustálý pocit, že tady už jsem jednou byl. Občas jsem zahlédl i vidiny, které mi ukazovali, jak mě někdo odsud táhne postřeleného.

Sen skončil, ale vzápětí aniž bych se probudil ho nahradil jiný.

Císařství, československo osvobozeno pod vládou jednoho člověka. Moderní doba (2020+) Lidi skandují a provolávají slávu, císařově jménu. Nastávají změny, které se úspěšně plní, přesně jak jsem si přál. Je možné nazvat sen lucidním?

Mám dojem, že se v tom vysněném československu objevila i Twillight Sparkle, ale nejsem si jistý, jestli jsem si to jen spletl s Tomem a Jerrym, nebo to tak opravdu bylo.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Frolda - 22.09.2012, 10:55
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)