Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
#80
Tohle mě hodně zaujalo.
Mám totiž docela zkušenosti s lucidním sněním, akorát jsem nevěděl, že to je tohle.
V práci jezdím hodně dlouhé cesty autem. Občas, zvláště po nocích když jsem unavený, se za volantem dostanu do stavu, kdy vidím nějakou bizarní věc jakoby průhledně přes to co vidim normálně. Nezřídkakdy jsou to právě barevné animované věci (nejsem si jist, jestli to někdy byli i MLP...). To vím, že je načase se profackovat, pustit na sebe klimatizaci na největší zimu a dojet na nejbližší parkoviště. Tam si splacatim sedačku a usnu. V tu chvíli vim, že spím, uvědomuji si, že jsem na parkovišti u té a té dálnice, ale i přesto se mi zdá sen, který libovolně ovlivňuji. Zpravidla se podvědomě snažím usnout i v tom snu, pak už je většinou klid, i když asi dvakrát jsem zaznamenal, že jsem měl sen ve snu, který nešlo ovlivnit.
Původně jsem si myslel, že je to celkem normální, ale už film Inception mě s několikapatrovými sny trochu nahlodal. A teď vidím, že to není vůbec normální.
No...moje rada jak stavu ovlivnění snu dosáhnout: Unavte se nějakou činností náročnou na mozek (já používám řízení+přemýšlení nad prací, co není hotový atd atd...), a jakmile začnete usínat, moc se nehejbejte, lehněte a spěte. Ještě si uvědomuju že pravidelně stojím na benzině pod lampou (mám z toho takový lepší pocit) Tak by možná mohlo pomoct usínat za nepříliš přímého, ale přecejen za světla. Hodně štěstí z dalšími pokusy. Až zas někdy takhle zaberu, dám vědět, co dělá RD Pinkiesmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Host - 25.09.2012, 23:57
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)