Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
#81
Ještě mě napadá pár věcí (když si to po sobě s odstupem čtu)
- tuto zkušenost jsem prožil cca 20 - 30krát
- pokud v tom ovlivnitelném snu nejdu spát, zpravidla se do cca 10 min probudím (10 min snového času, nevím kolik reálného).
- Když jdu v ovlivnitelném snu spát, spím cca 45min reálného času. Je to +-5 minut přesně.
- Vždycky si v ovlivnitelném snu nějak upravím interiéry, aby tam byla postel a klid.
- Občas zapomenu puštěné rádio na att (ztlumení kvůli telefonování) Přes motor to není slyšet, ale po vypnutí motoru to potichu hraje. Párkrát se mi do snu vloudilo i něco z rádia, vždy jsem si to uvědomil ale neprobudil se. Uvědomil jsem si ale jen známé věci, třeba znělku (rádio beat...první bigbít v čechách.../é...é...évropáááá...evropa dvě...atd.), nebo nějaký hodně známý hit.
- Probuzení ze snu který ovlivňuji je jednoduché, stačí silně zavřít oči (co nejkřečovitěji), a jsem vzhůru. Což je asi odpověď na otázku, zda to nemůže nějak uškodit - člověk si musí uvědomovat, že to je jen sen a vědět, jak okamžitě odejít ven.
- Nedávno jsem četl něco o astrálním cestování. Je to dost podobné, ale zavání to okultismem a na tyhle věci si radši dávám pozor...
- Sny zpravidla probíhají na místech, která jsou mi známá, ale jsou nějak upravená (něco chybí, něco přebývá, občas je to splácanina více míst dohromady)
- občas se objeví nějaká absolutní blbost (naposledy byla místo skutečného auta ve snu obrovská hračka mého 2letého bráchy - uplně nerealistické plastové červené autíčko) tyhle chyby podvědomě opravuju. Probíhá to tak, že si řeknu: To je pitomost, a najednou je to správně
- Ve snu jsem se párkrát viděl z leteckého pohledu
- Co si vzpomínám, je to zpravidla po náročném dni, kombinaci psychické a fyzické námahy (prořez stromů, sekání křoviňákem, střih živých plotů atd. + celý den v autě většinou v místech kde to moc neznám - musím se soustředit na cestu) a mam v sobě pár kafí
- Ještě k inceptionu: přemýšlel jsem že bych si našel nějaký "totem" - pro ty co neviděli tento film (je skvělěj, stojí za to ho shlídnout): Je to věc, která ti nějakým způsobem pomůže si uvědomit zda jsi v realitě nebo ve snu.) Zatím jsem ale vždy rozlišil co je sen a co ne, tak neím, zda je to potřeba. Kdybyste v tomhle mohli poradit (pajzle?) byl bych rád.
- V posteli se mi tohoto stavu podařilo dosáhnout jen v omezené míře a jen když jsem byl malý (první stupeň základky - trochu jsem ovlivňoval sny, ale nijak zvlášť - třeba jsem jen ovlivnil co chci říct)

To je zatim vše, případné dotazy rád zodpovím.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Host - 27.09.2012, 20:42
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)