Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
#85
Ano, jsem to já a mám tu zase drobný, drobňoučký report Rainbowlaugh

Za poslední dobu mé výzkumy moc nepokročily. Soustředím se nyní například na to, uvědomit si, že jsem ve snu, udržet si ho atp.

Také, když se probudím a vím, že nejdu třeba do školy, tak se snažím mít zavřené oči a vrátit se do snu. Jednou se mi to i podařilo, ale byla to jen krátká doznělka.

Každopádně měl jsem dost zajímavý sen, ale znáte to, ve snu se dějí věci Rainbowlaugh

Jako císař (nesuďte, jen čtěte) jsem přerozděloval nově postavené byty mým známým ze školy (patrně se jednalo o nějaké protekční nebo tak něco. Vždycky jsem si byt prohlédl a zjistil, jestli je dobře postavený a zda tomu a tomu vyhovuje, jestli je tam sociální zařízení atd.

Místnosti byly samozřejmě špatně postavené. Často se stalo, že chyběla koupelna, která byla někde schovaná nebo tak. Jednou jsem také viděl šest postelí vedle sebe a koupelnu za tím, stačilo dát molytanovou zeď na stranu.

Nicméně, když jsem byt předal, napsal jsem na dveře:

WoD číslo 1 (došel jsem až do sedmičky)
Obsazeno

Pak mi sen zmizel. Nejedná se sice o pony tématiku, ale souvisí to s lucidním sněním a mám pro to důkazy.

Když jsem nemohl najít u jednoho bytu koupelnu, tak jsem jí prostě chtěl tak moc, až jsem jakoby podvědomě odendal molytanovou stěnu a našel jí tam.

Nyní se můj výzkum zaměřuje pouze na to, uvědomit si, že se jedná o sen a také o to, udržet sen co nejvíc to jde.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Frolda - 29.09.2012, 23:11
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)