Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
#95
Dneska se mi zdál zvláštní sen. Nečekal jsem, že se něco takového může stát - ale nedokážu určit, zda byl sen lucidní nebo ne.
Nechce se mi to celé nějak popisovat, tak sem dávám kopii ze snového deníku:



Sen: Velmi krátký sen, odehrává se na Bronies srazu v Praze v baru Tečka.
Stojím vedle Mondrogara a ten se rozhlíží a hledá Flaiminga. Flaiming sedí kousek od nás u stolu.
Mondrogar si jde sednout k Flaimingovi a já mezitím procházím mezi ostatními návštěvníky srazu a vítám je.
Poté se vracím ke stolu s Mondrogarem a Flaimingem. Akorát přichází a sedá si ke stolu i Kiraa.
Koukám na Kirovu jmenovku a má na ní napsáno "Love her Kiraa". Podívám se na ni podruhé a je tam napsáno "Love his Kirra". Rainbowlaugh

Poznámky: Sen se mi zdál mezi 6:40 a 6:50. V 6:40 zazvonil budík a do 6:50 jsem ještě na pár minut usnul, tj. než zazvonil budík podruhé.
Nejsem si jistý, zda to byl lucidní sen. Ale mam silný pocit, že cestu (tj. ke komu půjdu) při vítání návštěvníků jsem si vědomě určoval sám.
Bohužel nedokážu určit, zda jsem si tu cestu opravdu vědomě určoval nebo zda to byl pouze normální sen a ten pocit, že si cestu určuji vědomě, byl pouze součástí snu.



Co si o tom myslí zdejší odborníci? Pinkiesmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Refly - 02.10.2012, 15:40
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 9 host(ů)