Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
Tak skoušel jsem lucidné snení po prvé jak někdo napsal lehnout si ruce podél a zavřít oči a nehýbat se tak jsem to skusil s jedným rozdilem a to tým že som si k tomu ješte v hlavě rozprával mena s MLP ako Twilight applejack rainbows dash rarrity a pinkie pai a fungovalo to nevim či se to počíta jako lucidní sen ale když jsem zavrel oči a nehýbal jsem se taky mi chtelo telo a oči aby som sa pohol ale to jsem neudelal a zacalo to už robit za 5-10 minut ne za 20-30 minut a zrazu som ani nevedel ako jsem usnul a nečo se mi snilo a malo to spojitost s MLP (podotýkam skousel sem to prvý krat) Môj sen začal tým že som v sne otvori oci nie tak normalné ako keď vstávate ale nejak tak ako ked twillight otvorila oci pri elemntoch harmonie neviem inac jak to popsat Rainbowlaugh a v tom sa mi začali mi pred očami ukazovať všetky na které jsem mislel ale nebyly to postavy jako v seriálu ale skôr len také obrázky a točili sa ako keď nakreslíte kruh ale víc nic pak jsem normálne usnul ani nevím jak Rainbowlaugh 


Druhy sen byl jeste skôr a ani jsem nemel o tom ani ponetí ale pamatuju si ho ale neviem ci to tu mam zminovat lebo poatri skôr do cenzury Rainbowlaugh Rainbowlaugh ale troska to upravým a nepatrý medzi MLP normalne jsem si ľahol na brucho a zaspal jsem nic neobvyklého ale nejadnou vidim dívku ani ji neznám a jsem na ní Rainbowlaugh pak to začalo radšej nebudu zminovať čo ale pripadalo jak bych se hibal dopredu a dozadu hupy hup Rainbowlaugh a pak jse najednou rychle proberu a nevím co delo ale ten sen si pamatuju veľmi dobre to znamená ze jsem byl v lucidním snu vdaka za odpoved jako hibat jsem se mohol aj jsem vedel že je to sen Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od KnightdarkCry - 02.12.2015, 19:19

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 10 host(ů)