Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
Dnes se mi povedl obrovský pokrok!!!

Poslední dobou jsem se zařídil podle rady od Pajzla, kterého jsem potkal v tečce Rainbowlaugh. Bavili jsme se o lucidním snění a já mu řekl, že mám problém uvědomit si, že je vše jen sen. Poradil mi, abych i během běžného dne si říkal, je tohle pravda? atd.

Dnes se mi povedlo uvědomit si, že jsem ve snu.

Byl jsem na nějaké základně a beze zbraně (ahoj dead space, AvsP a další Rainbowlaugh) A prostě najednou na mě přišla myšlenka. Je tohle pravda? Ano nebo ne? Sakra, já jsem ve snu!!! Uvědomil jsem si to. Pokud dříve bylo nějaké podvědomé uvědomění tak to bylo tak 50 ku 50, nebo 60 ku 40. Nyní to bylo 95 ku 5 ve prospěch vědomého uvědomění se. Byl jsem z toho tak nadšený, že mi sen začal mizet. Vzpomněl jsem si, že se mám točit okolo a říkat si další obraz bude sen. Podařilo se. Chtěl jsem začít měnit věci kolem sebe ale tak nějak mě nedokázalo napadnout jak. Řekl jsem si, že budu věci vytvářet z materiálu kolem sebe. Sebral jsem tady nějaký odpad a začal ho jakoby rukama měnit (viz. třeba nějaký kouzelníci. Roztáhnout ruce a začít telekinezi Rainbowlaugh) Udělal jsem si pistoli, ale byla nedokonalá.

Tak to je zatím vše. Každopádně už jsem zase o krok blíž Pinkiesad2
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Frolda - 14.10.2012, 15:27
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)