Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
Zprvu jsem byl k lucidnímu snění skeptický, ale možná, že to aj funguje, jenom mě to nemá rádo.

Lehnu si tak, jak se píše na prvních příspěvcích tohoto fóra, to jest - natáhnu se, dám ruce podél těla a snažím se nehnout, což není ani tak velký problém.

Při prvních pokusech se nic moc nedělo, jen jsem ležel, ale že bych lucidně snil, tak to ne.

Avšak teprve nedávno se mi při mých snahách začaly promítat různé obrazy. Avšak nechápu proč, ale vždy ve chvíli, kdy frekvence promítání obrazů začíná být častější a i samotné obrazy jsou jasnější a trvají déle, tak dojde k nějakému neuvědomělému reflexu - pohnu rukou, pootočím hlavou, převalím se. Bohužel to je reflex a ten protě nejsem schopen předem předpovědět, natož ovládnout a vždy mi to překazí mou snahu.

Dnes jsem to zkusil ještě jednou:
Zase jsem se natáhl a nehnul. Po chvilce jsem začal cítit jak moje tělo začíná postupně těžknout, počínaje nohama až se to dostavilo k hrudníku, takže se dostavil další pocit a to že dýchání je obtížné a začal jsem brát menší nádechy. Opět po nějaké době se dostavila další fáze - mozek si začal se mnou pohrávat. Naskakovali mi různé pocity naštěstí jen na krátkou dobu, jako například: točení hlavy, blouznění, zmatení, strach. Asi nejdelší pocit, který mi byl hodně nepříjemný byl pocit, že se vznáším - musel jsem se usilovně soustředit, abych opravdu ničím nepohnul. Tohle trvalo opravdu dlouho, ale jakmile to odpadlo, tak jsem se dostal do další fáze - začal jsem vidět různé obrazy, zprvu jen kratičkou dobu, ale jak čas utíkal, obrazy začínaly být jasnější a trvaly déle. Ve chvíli, kdy to začalo být opravdu zajímavé, tak se dostavil reflex - avšak tentokrát to nebylo jen pohnutí rukou, ale začal jsem se dávit. Samozřejmě, že jsem se okamžitě probral Ajsleepy

Nevím jestli dělám něco špatně, ale můj mozek zřejmě nechce, abych lucidně snil Pinkiesad2
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Tuxik - 16.10.2012, 10:50
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)