Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
Jediná věc co mě vyrušila bylo to dávení, nedokáži si vysvětlit proč, ale zničeho nic se tělo začalo snažit popadnout dech (bylo to jen chvilkové, asi tak 2 vteřiny, ale dost na to, abych se probral). Co se týče polykání, tak to mě obtěžuje akorát ze začátku. Mám neustálou tendenci polykat, jelikož trpím chronickou rýmou a v nosohltanu se mi neustále tvoří hlen, který mi je prostě nepříjemný.

(16.10.2012, 10:50)Tuxik Napsal(a): Po chvilce jsem začal cítit jak moje tělo začíná postupně těžknout, počínaje nohama až se to dostavilo k hrudníku, takže se dostavil další pocit a to že dýchání je obtížné a začal jsem brát menší nádechy.

Nevím, ale je možné, že ve chvíli, kdy se začalo podvědomí lehce prolínat s vědomím, tak jsem tu záplavu informací nedokázal třídit a zřejmě jsem z toho zapoměl dýchat. Možná proto se moje tělo snažilo nadechnout.

Poslední co si pamatuji bylo jak se snažím nadechnout (jako po vyraženém dechu) a pocit dávení a velmi pravděpodobně ten pocit byl umělý, ale v ten oakmžik mi to přišlo skutečné. Rainbowderp

Když jsem prováděl tento pokus, tak jsem se plně soustředil na to co se děje a snažil se rozeznávat myšlenky, které jsem utvářel vědomě od myšlenek, které přicházeli z ničeho nic. Možná jsem pak došel k situaci, kdy jsem to prostě nebyl už schopen rozeznávat a mozek mě pak úmyslně probral.

Vím je to psané dost chaoticky, ale těžko se popisují všechny ty pocity a nutkání které člověk zažije. Applejackunsure

EDIT:
Jo ještě jedna věc, když jsem se probral byl jsem fatálně unavený, na to že jsem ležel jen 30 minut, tak jsem si připadal jako kdyby mě někdo probudil uprostřed noci. Musel jsem si dokonce na dalších 15 minut lehnout dokaď jsem nebyl schopný vstát.
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Tuxik - 16.10.2012, 12:27
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)