Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
Páni! Tak bloudím v zapadlých tématech, najdu toto a mám po zbytek večera co číst  Pinkiehappy To je vážně úžasně zajímavé počteníčko  Ajsmug

Jen si po všech těch příspěvcích nejsem úplně jistá, jestli je za LD považováno něco speciálního nebo prakticky každý sen, který můžete ovládat a víte, že sníte. Já totiž vím, že sním tak u 80 % snů a velice ráda toho využívám Rainbowlaugh 
Můžu si hrát na nezničitelného superhrdinu zachraňujícího nevinné, protože vím, že mě nic nezabije, ráda opouštím vysoké budovy výskokem z okna a nejlépe hned někam odletím,... Je to někdy hrozná sranda (když se mi podaří sen vést směrem, který chci), ale někdy se dostanu do tak znervózňující situace, která mojí vůli ochromí natolik, že mé superschopnosti nedokážu využít a je z toho noční můra... (třeba když se má stát něco s mým blízkým nebo mám čelit zradě partnera...). 
Je to hodně o cviku oněch znamení, že co vidíte není realita, a pak už se ve svých skillech jen zlepšujete, protože si vybrušujete sebevědomí (vědomí sebe), že můžete cokoliv  Ajsmug
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od EresielRanwa - 19.04.2016, 19:55

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)