Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
Tak jsem tu zase, řekněme, že se objevily další situace, nové poznatky a nové pokusy.

Sny mívám nyní poměrně často, většinou si je zapíšu a pokud ne, tak se to stane málokdy.

Před dnešní nocí jsem se díval na záběry z filmů, kde figurovaly britské prvoválečné jednotky s enfieldy, typickými helmami a ranými plynovými maskami. Také jsem si před spaním řekl, že po osmi hodinách spánku se zaměřím na lucidní sen. (jakoby jsem to nařizoval svému mozku)

Měl jsem sen, kde jsem byl v ruinách Stalingradu s několika dalšími vojáky. Leželi jsme opření o zeď v jedné staré továrně (vím jistě, že to byla továrna neboť okolo byly velké stroje) a odpočívali jsme. Pak jsme uslyšel staré ruské vojenské písně - Tjomnaja Noč? Nevím, nejsem si jistý.

Abych popsal okolnosti následující situace, běžně se mi stává nebo stávalo ve škole, že druhá skupina, která má francouzštinu se nám němčinářům směje a zpívají si francouzské písně. S jedním kamarádem se je vždycky snažíme nasrat a zpíváme si Engeland nebo Panzerlied.

Jakmile jsem slyšel jejich písničku, začal jsem zpívat Engelandlied. Běžně se ve snech stává, že něco nejde podle našich představ. Já si dobře pamatuju, že jsem písničku zpíval celou a ještě jsem se spletl a místo třetí sloky jsem začal zpívat znovu druhou. Pak jsme moment přemýšlel a vzpomněl jsem si na začátek třetí sloky. Vše šlo skoro v reálném čase a bylo to jako skutečné.

Sen pak pokračoval dál, ale byl jsem vyrušen a probudil jsem se. Neotevřel jsem oči a zkusil přemýšlet nad posledními událostmi. Podařilo se mi vrátit se do snu, tak jak jsem to četl v návodech. Bohužel další situace už byly nereálně zkreslené, avšak staly se věci, jak bych to nazval - podvědomě lucidní.

Objevilo se totiž letadlo a začalo na mě nalítat, já jsem zkresleně běhal extrémně rychle, ale podvědomě jsem si přivolal protiletecký kulomet a dokonce jsem si i správně dovytvořil flakové obláčky kolem letadla.

Další věci nejsou důležité, jen bych chtěl říct, že ten pocit toho uvědomění reality jsem měl před několika dny jak jsem psal v dřívějším reportu.

To mám ale divný sny co? Rainbowlaugh, Řekněme, že teď budu zkoušet říct si před každým spaním - Dneska bude lucidní sen, co je lucidní sen, vysvětlím ...
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Frolda - 29.10.2012, 00:01
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)