Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
Refly - Možná sis vytvořil návyk na zapisování snů a jak sis ten jeden nezapsal, tak tvé podvědomí nevědělo, co s touhle anomálií dělat, tak si raději počkalo Pinkiesmile



illindor - Takový přístup by byl v pořádku, kdyby ti s myslí manipuloval někdo jiný, k tomu ti ale většinou ani nemusí lézt do hlavy, stačí mít dostatečné charisma.

Lucidní snění je účelné, tebou samotným řízené využitívání mozkového potenciálu a není to nic oproti tomu, na co má ta šedá hmota ještě kapacitu. Jediné riziko je u metody WILD, ze které si nepřipravený člověk může v extrémních případech odnést traumu, což záleží také na konkrétním jedinci. Metody jako snový denník či podprahové zprávy jsou neškodné záležitosti, pomáhající navíc rozvíjet pravou hemisféru či paměť, o výsledném efektu nemluvě.



Frolda - z toho vyplývá další poznatek, sny jsou dost ovlivňovány jak tím, co jsme ten den prožili, tak filmy, které jsme ten den viděli (nemusí být ani dlouhé, můj první sen o zombících mi přivolala desetiminutová LEVEL TV Rainbowlaugh ), čili, toho by se dalo zásadně využít, co se MLP týče.



More material for my experiments! Je tady někdo, kdo si vede snový denník tak pořádně jako Refly? Jsem zvědavý, jestli se při nezapsání snu stane něco podobného i někomu jinému.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pajzl - 29.10.2012, 05:02
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)