Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
(29.10.2012, 11:59)Pajzl Napsal(a): Ale ne, sledoval jsem to nějak podobně a také se mi o ponících nic nezdálo. Tedy, nedivil bych se, kdyby měl mozek problémy s vytvářením animované reality. Když tak nad tím přemýšlím, s ničím animovaným jsem se ve svých snech ještě nesetkal, možná to bude tím, že jsem před MLP moc animáky nesledoval a tím pádem nemám žádnou praxi s převáděním animací do snů, ale to jen hádám... hmm, chtělo by to zjistit, co mají společného diskutující z tématu "Poníci ve snech" Pinkiesmile


No, tady bych viděl trochu problém. Asi před týdnem, jsem měl sen, kde byla jistá kombinace reálného prostředí a Napoleon Total War. Mozek mi nevytvořil prostředí ze hry, ale reálné prostředí, kde jsem chodil a které znám a tam aplikoval poznatky z výše jmenované hry. Taky u dalších seriálových, filmových věcí, jen velice málo asi tak 5 ze 100 případů se mi stalo, že mi mozek vytvořil prostředí z hry/filmu. Jinak se vždy jednalo o seriálové postavy, kde znám jejich reakce, osobnosti a myšlení do prostředí reálného světa, kde jsem byl nebo chodil.


Jinak, nezapisuji si každý sen, ale většinou ty co mě nějak ovlivnily, nebo si je pamatuju a zapíšu nebo si na ně vzpomenu. Bohužel nemám každý den čas na to zapsat si vše, ale většinou se tak snažím. Snad jsem ještě neudělal to, že bych ho nezapsal schválně.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Frolda - 29.10.2012, 16:40
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)