Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
No, v celku jsem byl blízko....vzbudil jsem se v noci.. šel na WC ( nepodstatná část Rainbowwild ) a vrátil se zpátky do postele a zkoušel WILD ( nevím jestli se tak tomu přesně nazývá - nejsem žádný odborník ). Lehl jsem si na záda, ruce podél těla, zavřel oči a nehybně zůstal...po 10ti minutách jsem začal cítit obrovskou zátěž na nohy jak kdyby jsem tam měl tunu železa Rainbowlaugh, u rukou v podstatě to samé... po další chvíli jsem cítil aj takovou menší bolest břicha.. potřeba se najíst ( ? ) no a na konec se mi začala i motat hlava... začalo se mi strašně přibližovat ke snu...měl jsem hodně velký bledý sen, který byl moc rozmazaný...ale vím, že jsem si představoval procházku s Twilight v noci po louce, pak jsme si lehli a ona se ke mě přitulila ... ale bylo to tak... tak rozmazaný a tak úplně... aww Rainbowlaugh, zjistil jsem, že jsem ale nespal a pouze jsem měl takovou menší vidinu v mozku ( ? ). Nemohl jsem usnout asi hodinu a když jsem se otočil na bok tak jsem usnul raz dva..je to zajímavé.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Fasty - 02.11.2012, 08:08
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)