Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
mno já nevím jak to označujete ale já mám určité dělení

1)sny

2)regenerace zapomenutých věcí atd.

3)přes spánek přímí kontakt s vědomím/podvědomím

4)užívání prastarých energii k mnoha různorodým možnostem využití

spíše chci říct směrem k části 3) když chci komunikovat se svým vědomím/podvědomím nejdříve jsi lehnu na hrudní ruce podél těla a hlavu vzhůru první fáze je uvědomit si své tělo většinou to přijde tak po pár minutách když je klid:cítím váhu svých plící a pohyby svých orgánů pak pomalu začnu usínat a zvyšovat svou citlivost téměř před koncem (před tím než usnu) cítím i pohyb svých vlasů/chlupů a jiných volně visících/rostoucích částí těla pak usnu a jeto jako no podle mě je jeto o tom jak si kdo co představuje u mě je to tak že vše je rozděleno do sekcí v budově=vědomí/ukládání informací atd. a zbytek připomíná jakési optické rozhraní počítače=podvědomí/biologické možnosti úprav atd. no a narážím na to že prakticky ve chvíli co si hraji s upravováním svých chemických funkcí mozku a předměty mohu odstraňovat prakticky jakoukoli citovou vazbu(nesmírně užitečné už několikrát se mi vyplatilo) ale přitom se vytrácí schopnost podbarvené empatie a zůstává jen taková až bych řekl že mechanická adaptabilní empatie a když se potom zpět probudím tak jsem jako zbavený smyslu pro cit.dalším krokem je třeba hned potom usnout a sít do regeneračního Ciklu snu a tam je pak vidět náležitě provedené změny třeba místo toho abych padl v bitvě po boku svého bratra ve zbrani jsem ještě více ovlivněn chutí ničit/prchnou ale morální kodex mi zakazuje prchnou pokud to není ve prospěch všech a ne jednoho takže tam pak ležím třeba bez nohy a čekám na konec snu(mou smrt) jinou možností je technologicky ne možný sen=prostě blbě vytvořené sci-fi které často nemívám a ten sen stupňuje mou vzteklost tím že dovnitř podsouvá věci které mě víc vytočí když je pak změním(3) tak se nic dít nemusí a nebo se děje technicky beru své tělo+neurální rozhraní jako stroj s abstraktním myšlením což mi pomáhá v mnoha věcech=ovládat city které mnozí neovládají a nebo upravovat růstové sekvence těla ale jen do určité míry.proto vím že jsem člověk a delší věc a zároveň dobrá rada nikdy nekombinujte prastaré energie a takovíto kontakt s vědomím/podvědomím může dojít k nezvratnému výkyvu a následnému poškození důsledkem toho je smrt(přetížení neurálního rozhraní) nebo šílenství protože nevím kam tahle informace patří myslím že vy jí určitě odborně rozpitváte děkuji a přeji hezký zbytek věčnosti
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Damael - 02.11.2012, 14:55
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)