Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
Bam, jsem tu zas.

Dneska se mi podařil další pokrok, ale je opět vidět, že jsem nezkušený a v rané fázi.

Podruhé za mé měsíční pokusy s lucidním sněním jsem si během snu uvědomil, že je to jen sen.

Mohl jsem se tedy soustředit na pocity, které to ve vás evokuje.

Přišlo to naprosto náhodně, před tím jsem utíkal v jednom obchoďáku a byl jsem pronásledován ochrankou (neptejte se proč, ale já za to nemohl Rainbowlaugh) Pak jsem si uvědomil, že jsem ve snu. Prostě mě to napadlo. V ti chvíli vámi projede jakýsi impuls. Je to jak kdyby byly prolomeny neviditelné hranice a vy najednou místo tichého diváka, který tak nějak dává rozkazy jen náhodně a z podvědomí, máte kontrolu nad svým tělem.

Moc jsem toho nezjistil, poněvadž jsem byl chvíli potom probuzen.

Těsně před tím jsem ale dokázal trochu sen pozměnit. Měl jsem hlad, tak vedle mě vyrostl stánek s Kebabem. Pamatuju si i tu chuť, která byla jako ve skutečnosti. Nevím, co mě vedlo tohle vytvořit, ale je zajímavá náhoda, že těsně poté co jsem si uvědomil, že jsem ve snu a cítil jsem jak ovládám své ruce, jsem najednou ten sen v mžiku pozměnil.

Budu dále informovat.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Frolda - 02.11.2012, 18:53
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)