Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
Tak opět se mi povedlo uvědomit si sen a to díky náhodnému testu reality.

Objevila se moje sousedka a když měla zdeformovaný obličej, bylo mi to divný. Otočil jsem se, řekl si, je to sen, prošel paralýzou, která byla slabší než ostatní a podíval se na ní. Obličej už měla normální.

Nicméně pak se objevovaly další nesrovnalosti, tma, světlo, taky byl průvod naším městem kvůli smrti Václava Havla (velice divné, protože tam byla spousta cirkusáků, nějací vojáci atd.) kamarád se tam setkal s mnou vymyšleným černochem a dostal se přes ochranku a povídali si. Prý ten černoch hraje fotbal (což vyhovuje, protože kamarád fotbal zbožňuje) a pracuje pro Environmental protection, takže jezdí po akcích a opravdu se rýpe v hlíně a zahradničí

No, jenomže z toho průvodu mi bylo blbě a smutno. Chtěl jsem to za každou cenu ukončit a tak jsem si říkal. Jakákoliv sebevražda schopná uskutečnit v současných podmínkách bolí. Tak jsem si chtěl najít pistoli ale nakonec z toho sešlo, už se zase vše vrátil do snu. Já neměl chuť něco tvořit a prostě jsem se unášel snovou realitou.

Prosím, vím, že Drakasin poslal forum, které se lucidnímu snění věnuje a kde je mnoho tutoriálů, ale já potřebuji konkrétní odkaz/konkrétní tutoriál jak trénovat změnu prostředí a věcí v lucidním snu.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Frolda - 23.11.2012, 22:57
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)