Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
Tak...už jsem v tomhle vlákně dlouho nebyl tak nevím, kde začít. Od minulého příspěvku (cca dva měsíce zpátky) jsem si přečetl pár lucid tutoriálů na webu a povedlo se mi několiko dalších lucidů, vesměs však s nonpony tématikou.
Jako největší úspěch vidím to, že se mi lucid povedl už dvakrát doma a ne v autě. Bylo to vždycky po tom, co jsem byl hodně unavený a koukal třeba do tří do rána do PC. Tématika byla vesměs nezajímavá (jednou jsem běhal po nějakým obchoďáku, kde mě pronásledoval týpek oblečenej v saku a řval, že jsem něco ukradl, já jsem si řekl, že se teleportuju a teleportoval jsem se na louku (tu jsem poznal, bylo to nedaleko babiččina domu). Ten druhý tu ventilovat nebudu Rainbowlaugh Rainbowlaugh .
Největší pecka se mi ale stala v noci z 23. na 24. prosince. Je to věc tak neuvěřitelná, že kdyby nebyly jasné důkazy, že se to stalo, asi bych tomu sám nevěřil. Byl to vážně velmi wtf moment.
Tak tedy...zdál se mi nějaký sen. Nepamatuji si ho přesně, ale byl jsem ve skladišti CS Cargo v liberci a šel si do akumulátorovny pro autobaterii (práce..). Najednou se tam objevila Luna, klasicky animovaná alá mlp, a řekla strašně milým hlasem česky "poslouchej pozorně co slyšíš". Pak mrkla jedním okem, jako na konci sleepless in ponyville a zmizela. Zmizel i sen, a já se v polospánku zaposlouchal a uslyšel jeden specifický zvuk...

(tady to musím přerušit a vysvětlit ještě jednu věc...) Na karaoke jsem dostal krásný obraz luny. Pověsil jsem si ho nad postel.( tady ).protože jsem ale nechtěl do obrazu vrtat, poutko jsem tam přilepil pořádným kusem lepící pásky. (konec vysvětlení, zpět k příběhu)

...uslyšel jsem zvuk odlepující se lepící pásky (takové to chrastění). Rychle jsem si sedl a v tom ze zdi spadl ten obraz s lunou přímo na polštář, kde jsem měl ještě před chvílí škebli. páska se odlepila, poutko zůstalo na zdi a ten kus dřeva prostě spadl.
Jasně, je mi jasný, že mě Luna asi nevzbudila, že mě pravděpodobně vzbudil ten zvuk izolepy...ale stejně. byla noc, tak jsem dal obraz vedle postele a šel spát. Ráno jsem vstal, a obrazu si nevšiml. Pak jsem se vrátil z koupelny, že se oblíknu a kouknul na zeď nad postelí. poutko bez obrazu mi najednou všechno připomnělo...
Opravdu mě poníci ovlivňují tak, že je používá i můj vlastní mozek na projekce do vědomí? A co mělo vlastně tohle všechno znamenat?

Vím, že to není lucid, ale upřímně mi tohle přišlo mnohem zajímavější než všechny moje dosavadní lucidy. (to hlavně proto, že jakmile víte, že sen je lucidní, tak je to jako byste koukali na film, který sice můžete ovlivnit, ale jen tím, co si pamatujete. Jinými slovy neuvidíte nikdy nic nového nebo originálního. A to je nuda.)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Host - 27.12.2012, 00:55
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)