Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
Už se mi zase daří dostávat se do formy, včera sem měl rozdělenej spánek, 4-8 první část, hlubokej spánek (prostě sem to odpoledne zalomil) většina v nREM fázi, protože si nepamatuju žádnej sen, ani že sm spal, potom zbytek od 2 ráno, jsem dospával chybějící REM fáze, podařil se mi WILD, ale trval jen chviličku a pak sem se probudil... u drtivý většiny WILDů, co se mi povedou je sen stejnej jako usínání, zdá se mi, že ležim na svý posteli ve svym pokoji, ale už nehodlám spát a vždycky se něco změní... buď mám najednou na klíně notebook a něco na něm dělám, nebo se někdo v domě probudí a rozsvítí a podobně... včera to byla vlastně kombinace obojeho, ale chvilku potom, co sem si uvědomil, že už to neležim ve svý fyzický, ale snový posteli sem si sednul a pokusil se promluvit, ale nemohl jsem. Najednou sem slyšel jak někdo za mnou dýchá a po pár sekundách sem se probudil v leže a uvědomil si, že jsem slyšel dýchat sám sebe . Něco podobnýho, v malých obměnách se mi stalo už tak 3x a dvakrát sem se neprobudil a měl pěknej, jasnej, dlouhej lucidní sen.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Geeshta - 23.01.2013, 21:04
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)