Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách
Včera byl Ručníkový den. Původně jsem ho plánoval strávit doma, ale Twilight mě přemluvila, abychom si s Fluttershy udělali výlet. Kromě cesty, kdy se obloha pročistila a svítilo Slunce, bylo neustále zataženo a každou chvíli poprchávalo. Navzdory našim žádostem, pokud jí to samozřejmě nevadí, Fluttershy odmítla s mraky jakkoliv hýbat. "Rostlinky také potřebují vláhu."

Konečně jsme dorazili na místo. První fotka před pamětní deskou vsazenou do skály, na níž rád sedával i Karel Havlíček Borovský. Bylo tam hodně vlhko a kluzko, poníci se jen taktak udrželi na holé skále. Naštěstí jsem byl nablízku a nebylo to vysoko. Samozřejmostí byl ručník poníkovské velikosti (žínka). Následovalo společné foto.
       

Pak se Twilight rozhodla vyšplhat na Havlíčkovu skálu a rozhlédnout se po lese. Fluttershy se bála tak vysoko; vysadil jsem ji tedy na menší balvan, aby měla alespoň nějaký výhled. Ručník si nechala - jednak byla zima, jednak se trochu strachovala o Twilight; naproti tomu Twilight se při šplhání zahřála a ručník by jí akorát zavazel. A tady už je odvážná klisna na samém okraji skály, vysoko nad okolím (i nad Fluttershy). Omlouvám se za rozmazanost, fotoaparát není můj a byl nastavený na automatické ostření.
   

Cestou dolů jsme to vzali zkratkou po skalnatém svahu. Zapomněl jsem na všudypřítomné vlhko a dole jsem byl rychleji, než mi bylo příjemné, naštěstí jsem to s pomocí ruky ustál (druhou rukou jsem držel Twilight). Při návratu z výletu jsem našel na kalhotách klíště, naštěstí Fluttershy použila svůj pohled a roztoč se "dobrovolně" odporoučel do trávy.
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - od Anemonis - 26.05.2013, 21:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)