Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách
Já,dvě spolužačky a dva osmáci,jsme jeli na soutěž Zlatý list,která se konala kousek za Chotěboří.Moc jsem se těšila,proto jsem vzala Twily s sebou.
Prvně nás samozřejmě čekala cesta,vyjížděli jsme už ve 6:33,takže celá cesta byla taková ospalá.Twily se chtěla vyfotit s Márkou,tak se vyfotila s Márkou Twilightsmile
[Obrázek: bWtiQ.jpg]
Od zastávky jsme se prošli dva km a byli jsme na místě,kde jsme měli spát,dostali jsme dvoupatrovou chatku ve které s Twily roztáhla na "zábradlí" (lepší než jak mi ji kámoš dal na topení v jeho chatce Rainbowlaugh)
[Obrázek: mK3c8.jpg]
Dále jsme chodili po stanovištích a sbírali body (všechno to bylo kolem přídopisu a kamenů),ale protože jsme nemohli mít mobily,tak jsem nemohla twily vyfotit a velkých kamenech co tu byli
Nejlepší část celé soutěže,exkurze kolem řeky Doubravy u které se Twily vyfotila hned několikrát.
[Obrázek: ulo6v.jpg] Pozůstatek mlýnu,který tu kdysi stával.
[Obrázek: R3pi.jpg] příjemná cesta kolem řeky.
[Obrázek: UnuOy.jpg] Twily na Čertově stolu.
[Obrázek: DlSIx.jpg] Těsně kolem řeky,samozřejmě tam málem vlítla za pomocí kámoše Rainbowlaugh
Twi s Thorki (nevjeděli jsme jak se jmenuje,tak jsem ji pojmenovala Thorki,protože je černá s "blonďatýma" tečkama a pruhama Rainbowlaugh),od který potom radši zůstávala dál.
[Obrázek: HhjTl.jpg]
A nakonec cesta zpátky domů,nebojte Twily je v pořádku a celá Twilightsmile

Skoro celý čas jsem Twily nosila v kapsičce na bundě,doufala jsem že tu bude nějaký broník nebo bronička a půjde si se mnou popovídat,škoda,nikdo.Ale zase kuchařky tu měli na poličce třpytivou Rarity z Blindbagu Pinkiegasp
I understand none of this and now i'm scared.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - od Moon Light - 16.05.2014, 21:31

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 11 host(ů)