Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách
Dnes odpoledne se u mě na pár hodin překvapivě zastavila královská rodina a začal jsem vymýšlet, co jim přichystám za program.

Ihned mě napadl výlet do nedaleké Vlašimi, kde mají krásný zámecký park s několika skvostnými malými hrádečky, které slouží jako brány.

Zde je první z nich, ve kterém je i občerstvení. V tom vedru ( Celestia se ptala, kdo je tu zodpovědný za počasí, ale pak si uvědomila, že si to tu stále řídí příroda sama ) přišli tekutiny vhod.

[Obrázek: DSCF2355.jpg?ver=2]

[Obrázek: DSCF2354.jpg?ver=2]

U toho druhého si prohlédli vnitřek a proletěli se i nad ním. Tia dokonce říkala že jí to silně připomíná jejich starý sesterský hrad. Twilightsmile
[Obrázek: DSCF2368.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2365.jpg?ver=2]

Po společné chůzi parkem, pak rodinka měla v plánu nějaké královské povinnosti. Twilight to nějak nebavilo a já ji nechtěl vidět, aby se tam jen usmívala a mávala. Proto jsem ji na půl hoďky vzal s sebou do nedaleké vlašimské hvězdárny, což ji velmi nadchlo. Twilightsmile

[Obrázek: DSCF2371.jpg?ver=2]

Těsně před západem slunce jsme se rozloučili a poprosil jsem je, aby vyřídili pozdrav Luně, která zůstala v Canterlotu. Někdo tu Equestrii prostě hlídat musí. Twilightblush
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - od Blue Storm - 19.07.2014, 23:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)