Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách
Docela dlouho jsem se probíral ze šoku, to když jsem po zaklepání otevřel dveře a se svým "Surprise!" tam na chodbě stála celá královská rodinka. Vůbec jsem nečekal, že mě navštíví tak brzy a to ještě s princeznou Lunou, která musela minule zůstat doma a dávat pozor na Equestrii.
Podle Celestiiných slov je v Equestrii docela klidno a tak prý spustili nějakého autoponíka, který to ten jeden den zvládne. Dokonce se i usmívá a mává, jako pravá princezna.

No jo. Ale kam s alicorními princeznami a jedním hřebcem tak narychlo? Přemýšlel jsem, že bych je vzal na pár hradů a zámků, ale všechny bychom nestihli. Jenomže to jsou přeci princezny. Zlatý teleport. !

No a tak jsme takhle navštívili za to odpoledne docela míst.

Jako první byl hrad Kost. Tam se moc líbilo Shiningovi a prošmejdil tam veškerý komnaty, až div nespadl z věže.
[Obrázek: DSCF2473.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2475.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2477_kopie.jpg?ver=3]

Pak přišel na řadu zámek Veltrusy
[Obrázek: DSCF2482.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2478.jpg?ver=2]

Moc se jim líbil Karlštejn. Celestia s Lunou dokonce říkaly, že by to byla krásná úschovna Elementů Harmonie.
[Obrázek: DSCF2483.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2484.jpg?ver=3]
[Obrázek: DSCF2485.jpg?ver=2]

Výlet na hrad Trosky byl zajímavý. Tia si neodpustila rýpnout, že vypadá, jak kdyby tu řádila jistá noční princezna, načež na ni Luna trochu blýskla pohledem. Ale i ona se pak musela smát, když jí to opravdu připomělo jejich zničený sesterský hrad.
[Obrázek: DSCF2486.jpg?ver=2]
[Obrázek: spoilerButt]

Rodinka se pak šla kochat pohledem na Mělník z jejich věže. Ano. Shining raději svojí magií podpíral svoji stranu té věžičky, protože nebyla jistota, zda vůbec vydrží.
[Obrázek: DSCF2497.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2498.jpg?ver=2]

Jako zlatý hřeb jsem si pro ně připravil zámek v Lánech. Jistá hlava státu, byla objímat stromy v lese a tak naše skupinka měla zámek pro sebe.
[Obrázek: DSCF2490.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2494.jpg?ver=2]

Dojalo mne pak, jak chtěli vidět místo posledního odpočinku jednoho našeho velikého hrdiny, který se odvážně vrhl ze skal Vyšehradských do Vltavy. Ano. Princezny a Shining se šli poklonit našemu Šemíkovi, což mi vehnalo slzy do očí. Pinkiesad2
[Obrázek: DSCF2506.jpg?ver=2]
[Obrázek: DSCF2507.jpg?ver=2]

Nakonec jsme chtěli jet motoráčkem z nejbližší vlakové zastávky, aby si vychutnali jízdu s ČD.
[Obrázek: DSCF2502.jpg?ver=2]

Avšak po půl hodině marného čekání pak i poníci pochopili, že Času Dost je více výstižné, než České Dráhy a tak jsme se opět teleportovali zpět ke mě domů, kde se po rozloučení rodinka vrátila zpět do Equestrie.

Byl to krásný den. Pinkiesmile

Celý komplex miniatur hradů a zámků najdete na zámku Berchtold u Velkých Popovic a jak vidíte sami, tak pro Blindbagy poníků to je jako stvořený. Twilightsmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - od Blue Storm - 06.08.2014, 21:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 16 host(ů)