Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách
Jelikož mám dovolenou a bylo hezky, naplánoval jsem si malý výlet na nějakou pamětihodnost.  
Vzpoměl jsem si pak na to, jak mě v zimě Celestia uháněla, zda bych ji nedoprovodil na jeden z největších pamětihodností ve středních čechách a tak slovo dalo slovo a spolu pak se zašli podívat na zámek Konopiště. Pinkiesmile

Byl docela rozruch kolemjdoucích turistů, když jsem jak Král, kráčel po boku princezny po zámeckém parku až před hlavní bránu.   Jako by se vrátil původní majitel s její chotí.  Twilightblush

Nicméně se princezně Celestii zámek moc líbil a přirovnala jej ke Canterlotu.  Avšak dekorace uvnitř by asi vyděsila Fluttershy. Původní majitel totiž nebyl zrovna velikým ochráncem zvířeny.

Nicméně ty doby pominuly a tak se Celestia nechala vyfotit před tímto zámkem. Pinkiesmile

[Obrázek: DSCF4134.jpg?ver=2]

[Obrázek: DSCF4138.jpg?ver=2]

Potom  jsme ještě prošli zámeckou zahradu, kde si princezna se zájmem prohlédla různou květenu a nenechala si ujít, přivonět si k červeným růžím. Pinkiesmile  

Schylovalo se k večeru a tak návštěva její výsosti pomalu končila.  

Byl to velmi pěkný den.  Twilightsmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - od Blue Storm - 28.06.2015, 23:05

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 10 host(ů)