Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách
Ahoj poníci, včera a dneska jsem byl taky na třešních o které se už bohužel nikdo nestará, takže to tam bylo hodně zarostlý ale stálo to zato. Tak jsem si tam krásně natrhal. (Tet to teta zavařuje do sklenic) a samozřejmě byla se mnou i Twilight

včerejší úlovek
[Obrázek: 2DRwJVM.jpg]

A dnešní úlovek
[Obrázek: y5CMbOd.jpg]

A jak jsem mohl trhat když jsem měl sebou Twilight která mi zaměstnala jednu ruku? Takže potom si tu větev nemůžu přitáhnou a dělalo by se to špatně? Tak jsem to vyřešil takhle:
No, dal jsem jí pod svojí mikinu se zipem, takže si tam krásně udělala pohodlí a mohla mi pomáhat s magii a aniž by musela stát na zemi která je pro ní až moc špinavá a mokrá protože musí na sebe dávat pozor když je jako plyšák.
[Obrázek: vat0LgF.jpg]

A ještě jsme se koukli na krásný výhled
[Obrázek: SUs9VGp.jpg]

A speciál! Udělal jsem něco co jste neudělali a co by vás možná ani nenapadlo a já jsem jako první! Ano myslím tebe Dinopony! Twilightblush
Dal jsem Twilight na ouška třešně jako náušnice. Tohle snad znáte že holkám dáte tyhle třešně na uši Twilightsmile


Není opravdu nádherná. Twilightsmile
[Obrázek: vun7pqS.jpg]

[Obrázek: Q1mPeiI.jpg]

[Obrázek: bWcktTI.jpg]

[Obrázek: E8n3BgJ.jpg]
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - od blesk1j_CZ - 15.07.2015, 19:35

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)