Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách
měsíc uplynul a já se konečně dokopal k přetáhnutí fotek a tak jsme o5 zde s naší poslední výpravou. Tentokrát do krajů známé většině Čechů - Chorvatsko. Zde jsme se vydali prozkoumat, ne tak profláklou Istrii, ale přece jenom méně navštevovanou oblast Splitu (ale jenom o trochu stejně byli češi všude Pinkiesmile )

Naše cesta začala připomínkou Norska, na místě kde se dálnice klene přes ústí řeky Krka, které je podobné menším norským fjordům

[Obrázek: DSC_2791.jpg]


Většinu času jsme se pohybovali po městečku Kaštel Štafilič
[Obrázek: DSC_2851.jpg]
[Obrázek: DSC_2853.jpg]
Jenže válení se u moře začalo být po chvíli nuda. Takže jsem začali kroužit po okolí

Vzhledem k tomu, že nám nad hlavou pravidelně startovaly "kovový ptáci" byl první cíl naší cesty jasný: místní letiště

[Obrázek: DSC_2845.jpg]

nějaký čas jsme se tam zdrželi, ale za nějakou dobu začala mít Dashie praštěné nápady ve stylu, že si dá závod se startujícím letadlem, což jsem jí zatrhl a radši jsme se vydali  na další část cesty. Tou byla výprava za Matkou draků. Daenerys Targarien do Meereenu. Daeneris ani draky jsme bohužel nezastihly, což je možná na druhou stranu dobře, alepsoň nehrozil útok sekty Sons of Harpy.
[Obrázek: DSC_2815.jpg]
[Obrázek: DSC_2810.jpg]

Nechtěli jsme pokoušet dál štěstí, takže naše následující návštěva vedla do klidnější části regionu do městečka Trogir, kde jsme prozkoumali místní pevnost a centrum.

[Obrázek: DSC_2800.jpg]
[Obrázek: DSC_2807.jpg]


Náš okruh jsme zakončili tam, kde začali, na řece Krka, tentokrát o pár kilometrů dál proti proudu, na jejích vodopádech. Zde probíhal souboj o každé volné místo na fotku se stovkami dalších turistů, ale zejména díky průbojnosti dashie a Twilightině magické bariéře se podařilo ukořistit několik fotek vodopádů

nejprve nejnacpanější místo v areálu - největší vodopád skradinsky splav (foceno z mostu na malém volném kousku mezi skupinou japonek, které jsem svým focením poníků tak vykolejil, že na chvíli zapomněly fotit všechno okolo)

[Obrázek: DSC_2868.jpg]

a ještě jednou z větší blízkosti
[Obrázek: DSC_2878.jpg]

S každým dalším vodopádem turistů ubývalo, což jsem využil k pořízení několika dalších fotek

[Obrázek: DSC_2884.jpg]
[Obrázek: DSC_2892.jpg]
[Obrázek: DSC_2896.jpg]
[Obrázek: DSC_2912.jpg]
And that´s all folks for today, hope you like it Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - od Ferraripony - 21.09.2015, 21:39

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)