Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách
Paradisa: Jop  Twilightsmile Jen já jsem si výlet nemohla užít naplno, protože se mě ten den zmocnila hrozná migréna, takže jsem se už těšila domů  Pinkiesick Medovinu žel ocenit nemůžu, protože mě prakticky žádný alkohol chuťově nic neříká  Twilightblush Co mi na hradě přišlo hrozně vtipné byla řemeslná dílna na nádvoří, tzv Oáza. Byl v něm jakýsi děda a prodával (a tvořil) v ní různé dřevoumění  Twilightsmile Odnesli jsme si od něj "protěž křivoklátskou" (kytku z rozštípané větévky) a "žmoulátka" (kusy různých druhů dřev v křivolakých vyhlazovaných tvarech)  Pinkiehappy Ale hlavně tam měl spoustu super hlášek - třeba tam je zrcadlo s popiskem "Ano, jakkoli je to kruté, jste to skutečně vy", misku s odřezky zdarma "nejen pro ty, kteří chtějí ušetřit v zimě za topivo, ale pro všechny" a taky mozkotvarý dřevěný útvar "pro ty, kteří ho potřebují, ale nejspíš by jim stejně nepomohl".  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - od EresielRanwa - 29.07.2016, 17:26

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)