Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách
S Moonie v Ratiboři. Je to pěkné město, ve kterém se ještě do konce druhé světové války mluvilo hodně česky – pokud teda pominu dominantní němčinu v tehdejší době. Ratiboř je takový menší Olomouc dle mého, doporučuju navštívit každému. Kousek od hranic, dojezd z Ovy do pohody. Škoda jen, že mi vyšly tyto čtyři fotky. Pinkiehappy

1) Dojeli jsme tímto nádherným Elfem II, opravdu luxus oproti EN 57 mnou přezdívané „Pirát“, kterým bohužel až moc často jezdím po Polsku. Pinkiecrazy

[Obrázek: d.JPG]

2) Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie poblíž hlavního náměstí (ano, já vím… už musím svojemu miláčkovi spravit brýle Rainbowlaugh).

[Obrázek: b.JPG]

3) Mariánský sloup na rynku.
[Obrázek: a.JPG]
4) No a jako bonus ještě úžasnější Newag Impuls, kterým jsme jeli zpátky. Takový luxus v podobě toalet, sedadel, klimy a tiché jízdy byste sotva našli v Pendolinech od ČD (Impulsu se vyrovnají snad jen Stadlery od Leoša). Škoda jen, že ta polská železniční infrastruktura nedovoluje tomuto krasavci to rozjet na plných 160 km/h. Twilightoops
[Obrázek: c.JPG]

V blízkém budoucnu očekávejte víc fotek, mám v plánu procestovat historické území Slezska křížem krážem.  Rainbowdetermined2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - od Hwězda - 23.04.2018, 18:18

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)