Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamy v TV s animovanými klipy
#31
Skyla.. aha.. ok.. tak se necháme překvapit..

Nemyslím, že bych zrovna G3 preferoval před FIM protože bylo dřív Ajsmug Třeba G1 hračky se mi převážně nelíbí (bylo jich jen pár, které měly slušný tvar a pózu).. S tím Star Wars nemůžu potvrdit, protože u mě to bylo obráceně.. ale mám rád všechny díly.. dokonce I-II nejvíc.. a závěr VI mě vždycky dojme.. Ale u her to asi platí.. jednak je to dané třeba jejich nekvalitou, ale starší hry se mi líbily mnohem víc (i když i teď mám třeba i své "fanoušky", jako AvP3 nebo Crysis2 - ale to jen proto, že mám doma ještě AvP a u té druhé se mi líbí grafika a fyzika) - porovnávám je hlavně v poměru co nabízí/co žádají.. hry, které vypadají jako Quake II a mají nároky 10x větší, a přitom se sekají, zavrhuji.. Pokémony jsem sledoval od prvního dílu dost dlouho, než mě neustálá monotónnost začala ubíjet, tak jsem prostě skončil a nějak mi to nechybí.. ale na VHS to raději ještě mám Rainbowlaugh No.. že zrovna zmiňuješ neandrtálce, protože na jejich vyhubení máme jakožto homo sapienc nemalý podíl Ajsmug

Jo, to byly Crystal Princess.. ty měly 3D symboly.. teda jen jako hračky.. v seriálu nebyly.. to by asi bylo dost creepy Pinkiesmile

Tak to pardon.. já na to právě někde narazil, tak nevím..

RD motýl:
http://2.bp.blogspot.com/-KO3lHOC0PrI/Tk.../photo.JPG
i když.. dobře.. není tak špatná.. spíš mi asi neseděl ten účes..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Reklamy v TV s animovanými klipy - od Martin - 19.10.2012, 22:21
RE: Reklamy v TV s animovanými klipy - od Martin - 24.01.2013, 13:58
RE: Reklamy v TV s animovanými klipy - od Host - 24.01.2013, 16:52
RE: Reklamy v TV s animovanými klipy - od Host - 25.01.2013, 23:58

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)