Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hromadná objednávka plyšových Lun
Celkover shrnuti:

Kazda Luna na predelane kridla ze zad, hezky tam kde patri, na lopatky (lidi na DA, kteri maji tyhle Luny vam neskutecne zavidi) Rainbowlaugh
Spicaty zadek jsem se snazila co nejvice upravit, abych nemusela nic strihat. To by byl uz hodne riskantni zakrok, ale hold nekde se to povedlo vic nekde min.
Vysite nozdry a tlamka.
Poradne jsem je dovycpala, protoze vycpani od vyrobne bylo fakt hrozne Pinkiehappy
Zabalila Rainbowlaugh V kazdem balicku je Luna, strih na korunku (podkovy jsem zkousela, ale vypadaly divne, tak jsem je ani nedelala). Potom sem dam navod, jak Lune usit ponozky. Zvladne to kazdy, kdo umi alespon navleknou nit do jehly, nebojte Twilightsmile A jsou tam take Warhead - bonbony, co poslal "dealer z USA" Rainbowlaugh Predem upozornuji, ze jsou fakt kysele a chci video, jak je budete mlsat Pinkiecrazy

Potom tam take bude velka AJ a sea Derpy pro Arosise, mala AJ pro Memphise, sonicky sroubovak pro |Ferrariho, Scootaloo a par obrazku pro Mondyho.
Pokud si budete chtit nekterou z velkych potvor ohugat, zeptejte se majitele Rainbowlaugh


Edit: Jedna Luna na spatne ousko, je prisite k hlave a ja ho nechci parat, aby se nerozpadla. Tak na ni budte hodni, ono se da schovat pod hrivu :3
A Luny radeji neperte, cistit houbickou ano, ale nedavat do pracky. Maji v kridlech drat a ten by mohl delat neplechu.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - od Terok - 29.11.2012, 18:07
RE: Hromadná objednávka plyšových Lun - od MidnightShadow - 19.05.2013, 06:30

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)