Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cutie Mark Crusaders (CMC) fanklub
Na CMC trochu nechápu jednu věc, a to to, že: Je Diamond Tiara se Silverspoon pořád pruděj, a oni si to nechaj líbit a nic neudělaj. Měly by se sebrat, nějak je trochu setřít, vznešeně se otočit a odejít. No a potom si o tom s někým promluvit (ne bonzovat), říct to jejich rodičům (DT a SS) a měly by klid. Ty dvě by sklaply kufry, CMC by byly za hrdiny a všechno by bylo super. Ale oni si místo toho nechaj "srát na hlavu" a hlavně že "nebonzujou". Akorát těm Hm Ehm přistupujou na jejich hru. To není úplně to nejlepší, co dělat. Děti by se měly učit přibližně to, co jsem tu napsal. Být trochu nad věcí.
Sorry že jsem tak agresivní, ale právě jsem skouknul S3E04 a zase mě to popudilo. Což ovšem může znamenat, že to vyřešily, ale až v dalších dílech. Jestli jo, tak pls No big spoiler, a jestli ne, tak jim to moc přeju, protože My Little Pony je o štěstí, o lásce a hlavně o Přátelství Ajsmug Jinak CMC mám celkem rád, líbí se mi jejich trochu silly chování a to jejich hledání CM Pinkiesmile Ale musím říct, že některé díly s nimi jsou trochu nuda... Dík za pochopení
Tzn. Přidávám se do Fanklubu Pinkiesmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Cutie Mark Crusaders (CMC) fanklub - od Orion - 08.03.2013, 22:07
RE: Cutie Mark Crusaders (CMC) fanklub - od Orion - 09.03.2013, 22:30
RE: Cutie Mark Crusaders (CMC) fanklub - od Host - 10.03.2013, 20:56
RE: Cutie Mark Crusaders (CMC) fanklub - od Minetex - 17.06.2014, 17:24

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 34 host(ů)