Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domácí chléb - Rainbow bread
#26
To mi tak trochu připomíná, když jsem se snažil o Tandoori kuře. V návodu bylo pro lepší barvu zmíněno i červené potravinářské barvivo. Akorát problém byl v tom, že neměla být červená, nýbrž oranžová (dnes už to vim) a že jsem neměl celé kuře, ale jen kuřecí prsíčka. Celé to ještě dovršil celý velký kelímek bílého jogurtu (ten tam kupodivu patří), který rozředil červenou barvu na růžovou. No vzniklo z toho něco co bych označil kódovým jménem „Pinkie Pie Flanks“:
   
   
Tohle už je po upečení a už dobré, ale když jsem to měl naložené v ledničce (zakryté průhlednou potravinářskou fólií) tak to byla normálně růžově sytá barva (potřené jogurtové břečky) a klidně bych přísahal, že fosforeskovala. Moje máti se neudržela a když šla ráno do práce a otevřela se zalepenýma očima ledničku a uviděla to, tak z ní vypadlo: „No, co to ku*va je?“. Chutnalo to…no, řekl bych to asi takhle: Bylo v tom tolik namletého Chilly a Garam masaly, že to opravdu chutnalo jako kdyby se uřezal kus stehna z Pinkie Pie. Nic bizarnějšího do smrti pravděpodobně už do huby nestrčím. Dobrou chuť!

Jo jinak na pekárny se vykašlete. Není nad poctivou ruční práci a trochu starého dobrého IR záření (z odporového oblouku, ale ještě lépe měkkého/tvrdého dřeva¹²):
   
   
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Domácí chléb - Rainbow bread - od May - 09.12.2012, 19:46
RE: Domácí chléb - Rainbow bread - od May - 09.12.2012, 22:02
RE: Domácí chléb - Rainbow bread - od MBite - 09.12.2012, 11:55
RE: Domácí chléb - Rainbow bread - od May - 09.12.2012, 12:12
RE: Domácí chléb - Rainbow bread - od Host - 09.12.2012, 13:35
RE: Domácí chléb - Rainbow bread - od Grunt - 02.02.2013, 18:00
RE: Domácí chléb - Rainbow bread - od May - 02.02.2013, 21:35
RE: Domácí chléb - Rainbow bread - od May - 03.02.2013, 11:15
RE: Domácí chléb - Rainbow bread - od Orion - 15.02.2013, 17:19

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)