Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doom (a jemu podobné 3D klasiky)
#5
tak PSX se mi vyhnulo, ale co se týče grafiky.. já zíral na Dooma u kamaráda, když jsem měl ještě 286.. na ní mi nešel ani Wolf, protože jsem neměl VGA kartu.. Pak jsem dostal k vánocům 386 a to byl nářez.. jsme pařili Dooma od rána do rána.. to ještě neměla ani zvukovou kartu.. Hexen je dost složitý.. má sice úžasné levely, ale není to takový ten oddych.. navíc je dost těžký..

Kódy jsou snad jen pro sraby, ne? Rainbowlaugh Ta přímočarost je na houby.. už třeba Duke Nukem 3D měl takové levely (zvlášť jeden ve 2. epizodě), a když hrajete cooperaci, a zabijou Vám kolegu, tak než vás doběhne, to vás přestane bavit Twilightoops

Jj, videohry jsme smažili ještě před příchodem Dooma.. pak už moc ne Rainbowlaugh Contra, Tanky, Mario.. nešlo ukládat? 99 životů a dohráno na jeden zátah Pinkiesmile Takový Aliens 3 to už bylo horší.. ale taky se dalo i na 1 život (když měl člověk mapy a označená místa "smrti" - tj. taková, kde když se objeví, tak to může zabalit, protože už nestihne časový limit).

A Duke Nukem 3D? To bylo jak blesk z čistýho nebe.. ty zvuky, ta grafika, to prostředí.. ale dneska mám stejně raději Dooma.. deathmatch je tam rychlejší (nemusíte se hledat přes celý level), a při hraní kooperace je sranda, že se klidně vrháte s pistolí na barony.. no co, že vás sejme, za chvíli tam budete zas Pinkiesmile Jsme s mámou objevili skvělou taktiku, když nemáme náboje.. máma zaujme baronovu pozornost, ten jde po ní, a já do něj z boku řežu pilou jak o život.. Pinkiesmile

Pro mne to není nostalgie, ale každodenní realita Ajsmug
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Doom (a jemu podobné 3D klasiky) - od Martin - 14.12.2012, 13:21
RE: Doom (a jemu podobné 3D klasiky) - od Martin - 14.12.2012, 19:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)