Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oficiálne plyšaky vysokej kvality od Nemeckej firmy !
tady je problém že chci Twilly od nici protože mají jedineční design a líbí se mi ze všech no prostě designem, mě de hlavně o plný design protože některé firmy to jenom tak trochu napodobují a není to přesný. Jo a abych nezapomněl vypadá to divně a hodně dětsky. mám doma jednoho plyšáka ale ne z MLP FIM ale z pokémonu mám pikachu

něco o něm:
[Obrázek: pika_u.jpg]
velikost- 25 cm
vyrob no v čině
nemá plný design- obličej je kulatý jak ho lidi znají ze seriálu
nevýhoda je fakt že je malý protože skutečný pikachu má 40 cm v životní velikosti Twilightoops

takže mi jde o ten design, kvalitu a kde to bylo vyrobeno - takže v Německu
co já vím tak mi (doufám, to se ještě sni mi domluvím) že by mě mohla podpořit:
samozřejmě já co mám, potom mamka která by mi mohla pomoct, potom babička s tetou, tak potom bys jsme to mohli dát protože jinak mi to nevyjde: možná ještě někdo pomůže když to bude třeba. možná i zjistím některé věci co ještě nevím takže já se s tím budu bavit s babičkou ve středu (tohle musím říct nahlas Rainbowlaugh babička je hodně inteligentní takže v pohodě)
takže zjistím nějaké věci co by mi mohli pomoct.
a taky mi je v podstatě jedno kdy to přijde hlavně když to bude u mě doma Twilightblush
opravdu záleží mi na detailech a proto to mám tak těžkýTwilightsmile
jo vím že to bude masakr ale snad to vyjde
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Oficiálne plyšaky vysokej kvality od Nemeckej firmy ! - od blesk1j_CZ - 05.10.2014, 17:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)