Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP
To já mám headcannon pro příbuzenské vztahy mezi background ponies.

1.) Ne tolik pikantní, týkající se Carrot Top (téže známá jako Golden Harvest) a Caramel Apple. (Možná jste někdy zahlédli zrzavého, kudrnatého (či jak jinak to popsat) poníka na pozadí, které má v jednom případě CM mrkví, jindy jablek v karamelu). Moji teorií je, že jsou jednovaječná dvojčata. CA se obvykle objevuje jen na srazech Apple family, tudíž nebydlí v Ponyvillu, a za rodinou přijíždí jen při slavnostních událostí. (Výjimečně vyprovázela a vítala AJ v Last roundup, kdy předpokládám, že byla na návštěvě.) Carrot Top je na druhou stranu stále v Ponyville a tak se objevuje skoro v každém dílu. Někteří bronies si stěžovali, co dělala v epizodě Apple family reunion, kde stojí jako jedna v davu, ale podle mě tam zkrátka patří (co tam dělala Cloudchaser fakt nevím, asi něčí známá?). Rainbowlaugh Část mého headcannonu taky je, že si tyto dvě hodně poníků plete. O Carrot Top mám ještě spoustu dalších teorií, ale ty jsou založené víc na internetu- jako, že je spolubydlící Derpy, pomáhá jí vychovat Dinky a do toho celého se plete jakýsi stallion, o němž si radši odpustím, protože nope, just nope! (I so dislike the guy! Dx)

2.) Amethyst Star a Sea Swirl jsou sestry a potomci Star Swirl the Bearded. Obě dvě jsou si docela podobné, ač nesdílí barevné schéma, obě se drží v barvách okolo fialové, růžové a modré. A manestyle sice není stejný, ale je dost podobný. Navíc jejich jména dohromady dávají jméno našeho starého, známého Star Swirla- rodinná jména jak vyšitá. A taky jsou všichni z nich jednorožci.
Nejsem si jistá jen jednou věcí. Když nemohl Star Swirl natolik dobře porozumět přátelství (asi proto, že neměl žádné přátele), mohl porozumět lásce a tudíž mít děti? Protože si nemyslím, že by to byla nepřímá pokrevní linie. Hmm, jako jeho partnerku tipuji Clover the Clever a notnou dávku gerontofilie. OLOLOLO. Rainbowlaugh
A taky upřímně věřím, že byl Star Swirl the Bearded taky fialovej.

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 28.01.2013, 23:15
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Aya Yai - 01.03.2013, 21:57
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 17.08.2013, 23:22
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 07.01.2014, 19:59

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)