Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP
Teorie vzniku EoH:
Kdysi dávno, ještě před dobou Luny a Celestie, existovala všemocná entita (říkejme jí třeba Bobby), která stvořila Equus (planetu, kde je Equestria) a vytvořila prvního alicorna. Ale ten alicorn se cítil sám a bez přátel a proto mu Bobby stvořila pět přátel. Ale ti přatéle nemohli žít věčně a nakonec mu všichni přatelé umřeli. Alicorn opět zůstal sám a Bobby mu nechtěla udělat další kamarády. A proto, aby měl alicorn nějakou památku na své přátele, tak z každému z nich odebral část jejich zbývající vnitřní síly a dal je do speciálních schránek, které jsou dnes známé jako Elementy Harmonie. Nějaký čas poté, s pomocí Bobby a elementů vytvořily dvě sestry, které známe jako Lunu a Celestii. Když Bobby viděla potenciál dvou sester, odešla navěky neznámo kam šířit život dále. Nakonec, když Celestia dospěla dost na to, aby mohla vládnout, tak alicorn odešel na lepší místo, protože byl hodně starý. Nakonec Celestia na přání alicorna vyjmula jeho vnitřní sílu, nejsilnější element, magii. Příběh dále je znám. Nightmare Moon, Měsíc, Tisíc let, Mane6. atd..
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 28.01.2013, 23:15
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 17.08.2013, 23:22
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Proky - 20.09.2013, 18:18
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 07.01.2014, 19:59

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 9 host(ů)