Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP
No ja neviem, mne stále príde že je možné, že koníky žijú na rovnakej planéte ako my, ale v budúcnosti, po tom čo ľudské plemeno vyhynulo, a ako dominantná rasa povstali kopytníky. Je pravda, že sa to opiera prevažne o obrázok, ktorý je možno vidno v dieli "Baby cakes", ktorý majú deti na stene (mihne sa v jednom zábere, ale vo veľkej vzdialenosti, no ak to máte v dobrom rozlíšení a stopnete si to a priblížite, tak je to jednoznačne silueta človeka, aj s náznakmi rúk a topánok/humanoidného zakončenia nôh), čo by indikovalo, že tak ako dnes sú draci a morské panny legendy z minulosti a nedokázalo sa síce že existovali, no rovnako sa to ani nevyvrátilo, a prežili v legendách a rozprávkach, tak je reálne, že je to podobne aj s ľuďmi u koníkov, že sú to v ich dobe už iba rozprávky pre najmenších. V môj prospech hovorí aj to, že v niektorých častiach, kde je ukázaný prierez zemou, sa v zemi nachádzajú vyložene ľudské predmety, ktoré postupne vpadli do pôdy, prípadne sa v dôsledku nanášania novej pôdy pôdotvorným procesom zaniesli po úpadku ľudí. Ako príklad môžem uviesť pneumatiku z auta. Pokiaľ by sme pripustili správnosť tejto teórie, na obrázku (je to časť Hearts&hooves day) sa dajú identifikovať v zábere s pneumatikou rôzne veci/postavy od ktorých by sa dala odvodiť v metroch hĺbka tej pneumatiky. Keď si zoberieme, že centimeter pôdy sa tvorí zhruba 100 rokov, tak by sa dalo vypočítať, koľko času ubehlo od pádu ľudí/ako ďaleko v budúcnosti koníkovská civilizácia bude existovať (zámerne neuvádzam že "kedy bude koníkovská civilizácia na vrchole", pretože ten vrchol podľa ma u nich ešte nenastal.).
- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 28.01.2013, 23:15
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 17.08.2013, 23:22
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od kosay - 20.09.2013, 19:13
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 07.01.2014, 19:59

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 9 host(ů)