Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP
#25
Pri Pinkie by som to skôr tipoval na ADHD, než na zneužívanie. Hyperaktívna, miestami až príliš priateľská, málokedy obsedí na mieste. To, že mala prísnu výchovu bez nejakej emocionality ju ale muselo poriadne ovplyvniť.

Applejack je inteligenčne v norme, nevidím dôvod považovať človeka z dediny za menejcenného. Podľa mňa musela vo veľmi mladom veku prevziať zodpovednosť za hospodárstvo a sestru, kvôli čomu musela "zrýchlene dospieť". Pripadá mi o dosť praktickejšia, narozdiel napríklad od Twi sa spolieha hlavne na zdravý sedliacky rozum.

RD by som lesbou nenazval, skôr taký "tomboy", ako to niekto nazval - "schlapštelá" žena, len si vezmite, v akom prostredí sa pohybovala. No napriek tomu, že sa stále snaží pôsobiť cool, má v sebe čosi neisté (viď to prehadzovanie čisel pri leteckej súťaži, kedy nechcela ísť lietať prvá) a práve takto sa to snaží zakryť.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 28.01.2013, 23:15
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Hotsteppa - 03.02.2013, 19:08
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 17.08.2013, 23:22
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 07.01.2014, 19:59

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 16 host(ů)