Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP
#26
Počkej, já jsem ale neměla na mysli mentální retardaci nebo něco podobného. Nevím, jak Fun1k, ale já jsem mluvila o takové té jednoduchosti a možná trochu naivnosti, ale rozhodně sem tím nechtěla říct, že je hloupá a vůbec ne, že je hloupá, protože je z vesnice! To vůbec ne.

Je ale pravda, že existuje rozdíl mezi myšlením člověka z velkoměsta, menšího města nebo vesnice. Nemyslím tím, že by jeden byl vůči tomu druhému hloupější, ale jsou zvyklí přemýšlet jinak. Prostě v každodenním životě řeší trochu jiné problémy. Sama můžu říct, že jsem to viděla na sobě v době, kdy jsem vyrostla ve velkém městě a z něj se přestěhovala na statek do řiti o 200 duších, kde jsem musela makat hlavně rukama Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 28.01.2013, 23:15
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Azuliana - 03.02.2013, 19:26
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 17.08.2013, 23:22
RE: Headcannon, aneb sdílejte své teorie ohledně MLP - od Sójový lecitin - 07.01.2014, 19:59

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)