Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ary/MelodicPony - hudební tvorba a všechno kolem
#32
Tak teda dobře, budu se ptát Pinkiesmile Kdybych byl moc otravnej, tak dej vědět Ajsmug

1) Jaké zvukové knihovny používáš konkrétně? Tipl bych to převážně na produkty od EastWest, ale zase tak velký přehled nemám, abych mohl vyloučit jinou značku.

2) V jakém programu to dáváš dohromady? Konrétně třeba tvá poslední skladba The Return of Harmony vznikla v Cubase nebo něčem jiném? Případně co bys sám doporučil?

3) Jakým způsobem to do počítače zadáváš? Přes klávesy nebo růčo tón po tónu přímo na počítači? Nebo existuje ještě jiný způsob?

4) Jak se ti daří dosahovat toho krásného legato efektu u dechů / žesťů / smyčců? U mě se tohle s klávesovým rozhraním ukázalo jako těžko překonatelný problém.

5) Podobnou otázku mám i na modulaci dynamiky... třeba ty flétny se střídavě tlumeným výdechem u tebe znějí nádherně, u mě to spíš vypadá, jako bych flétnistu střídavě zavíral za dveře Pinkiesmile Je na to nějakej fígl?

6) Když skládáš, dáváš si předem v hlavě dohromady nějaké ucelené celky, nebo spíše zkoušíš improvizovat a pak jednotlivé nápady slepuješ dohromady? Nebo jiná metoda? U tvé poslední skladby si neumím dost dobře představit ani jeden postup Pinkiesmile

7) Jak dlouho skládáš tímhle způsobem? Myslím tím, kdy zhruba "jsi objevil tu Ameriku", jak píšeš v úvodu? Pinkiesmile Bylo něco, co ti v začátcích nějak výrazně pomohlo?

To prozatím asi stačí, abych tě úplně nezničil Rainbowlaugh Díky ti moc, už jen za tu inspiraci. Přeju hodně zdaru v další tvorbě! Pinkiecrazy
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ary/MelodicPony - hudební tvorba a všechno kolem - od Aelipse - 06.01.2014, 23:55

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)