Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ary/MelodicPony - hudební tvorba a všechno kolem
#46
Dotěrné dotazy: vydání třetí! Rainbowlaugh

Nedávno jsem se zamýšlel nad tím, jestli své skladby ve výsledku ještě nějak remastruješ, nebo je pro větší autentičnost necháváš v originálním znění (mám svůj tip, ale raději si ho nechám potvrdit Pinkiehappy ).

No a taková podotázka technického rázu: v čem je převádíš do video formátu? Windows movie maker je neskutečně neohrabaný už i na můj vkus, a zvažuju proto, po čem jiném sáhnout.
------------------------------------------------------------------------------

Píšu hlavně ale z toho důvodu, abych vyjádřil jedno takové své přání. Teď to jsou přibližně tři měsíce, co jsem tvoji hudbu objevil, a stále se k ní rád vracím - nejen pro inspiraci, ale hlavně pro potěšení. Tvoje tvorba patří totiž k tomu nejlepšímu, co jsem měl možnost objevit nejen v pony komunitě, ale celkově. A i přesto, jak skvěle si počínáš a jaká kvanta vlastních nápadů do toho vkládáš, mě trošičku mrzí, že ten základ, ze kterého vycházíš, už má kořeny v seriálu. Hrozně rád bych někdy slyšel dílo, které by bylo ryze jen ze tvé hlavy. Máš někdy do budoucna v plánu zkusit stvořit něco takového? Twilightsmile

Díky za odpověď a hlavně za inspiraci!
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ary/MelodicPony - hudební tvorba a všechno kolem - od Aelipse - 03.04.2014, 01:43

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)