Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ary/MelodicPony - hudební tvorba a všechno kolem
#47
tak tedy popořadě, nevím, co přesně myslíš pod remasterováním, nicméně skladby nijak dodatečně neupravuji, bezztrátový .wav výstup přímo ze sekvenceru pak rovnou konvertuji do mp3/mp4. V sekvenceru mám nástroje akorát rozdělené do stereo kanálů a přiřazeny různé úrovně reverbu, ale to je tak všechno, žádné ekvalizéry nebo efekty chorus apod. jsem zatím neměl potřebu aplikovat.

Vzhledem k tomu, že jsem zvyklý pracovat v populárním audio/video editoru After Effects, všechny finální výstupy připravuji v něm, čímž se vlastně dostáváme k druhé otázce. Co se týče youtube, tak statický doprovodný obrázek a wav soubor s hudbou jednoduše vložím do kompozice v After Effects a vyrenderuji v co nejlepší kvalitě a v rozlišení 1920x1080, čímž se vyřeší i jakékoliv problémy s černými pruhy atd. Počítám, že obdobně by to mělo fungovat i např. v Premiere, Sony Vegas a dalších kompozičních a střihových programech, které jsou alespoň trochu na úrovni. Windows Movie Maker je opravdu pouze nouzovka. Ajsmug

No a co se týče nějaké čistě originální, vlastní tvorby, v dohledné době nic takového vyloženě neplánuji, nicméně rád bych se vydal takovou cestou, kdy bude možné skladby stále označovat jako MLP tvorbu (tudíž budou mít alespoň nějaké posluchače), ale v podstatě v nich nebude ani stopa po nějaké melodii, nebo motivu ze samotného seriálu, tudíž se budou jednotlivým postavám přibližovat jenom obecně, tematicky (skladba o Celestii bude majestátná, o Luně melancholická, atd.), což by mohl být celkem pěkný kompromis.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ary/MelodicPony - hudební tvorba a všechno kolem - od Ary - 06.04.2014, 23:52

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)