Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc
#7
mad:
Jo začátky jsou moje slabina, jelikož mám často promyšlený děj, ale kvalitní úvod dohromady nedám, proto se snažím je psát co nejkratší, aby obě strany trpěly co nejméně Rainbowlaugh Možná by to mohlo být delší, ale zase si říkám, jestli by to nebylo na škodu - navíc jsem psaní nechtěl natahovat na 2 dny Pinkiehappy

Když se podívám na osnovu, tak několik scének mi v povídce vypadlo. Možná bych mohl někdy v budoucnu (hodně daleko v budoucnu) udělat rozšířenou verzi, ale nemohu to zaručit. Ajsleepy

Schify:
V dnešní době, kdy lidi opravdu nečtou, je 9 stránek už požadováno za hodně. Jednou jsem zmákl přečíst 270 stránkovou knížku na jeden zátah, ale to byla opravdu vyjímečná situace, jelikož mě ta knížka absolutně pohltila. Chtěl jsem jen poukázat na to, že 3 stránky je snad chopen přečíst každý, minimálně ze zvědavosti, ale jak už to začne nabývat, tak motivace ke čtení klesá. Ohledně povinné literatury k maturitě se každý staral jen o jedno - kolik má knížka stránek a pak se stávalo, že když už si někdo chtěl vylosovat nějaké dílo, tak ty krátké mnohdy nebyly to, o čem bys chtěl povídat (ale to jsem odbočil).
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc - od Tuxik - 08.04.2013, 20:45
K 'Před popravou': - od Aaron - 01.07.2014, 07:07

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)