Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc
#30
Je načase trocha konstruktivní kritiky! Pinkiecrazy

Takže, nejprve nápad. Ten je perfektní, ano, je to časté a nicmoc originální, avšak je to zatím docela neohraná písnička. Aspoň zde v české tvorbě (ne překlady) jsem to ještě neviděl.

Začátek je také úžasný, zhruba do té doby než ukončí své hrátky na hřišti bych nevytknul nějaké chyby. Bylo to dle mého názoru správně dlouhé, dobře napsané, dynamické, nikde ses nezdržoval, ale zase jsi nic nezrychlil.

Pak se to na můj vkus trochu urychlilo. Mohl sis víc pohrát s cestou k vlaku a třeba by zde byla i možnost to ukončit, kdy ona nasedne do vlaku a začne mu mávat a v podstatě se mu rozplyne před očima. Něco takového by zanechalo opravdovou hloubku a zářez.

Pokud by ses rozhodl pokračovat dál, dobře. Nicméně nezdálo se mi dobré, jak tam za ním přijdou a ona mu v podstatě v klidu oznámí, že si ji jen vymyslel. Docela to podráží to, co jsi napsal před tím a z hlubokého citu je najednou mělký brod.

Dialogy i popisy nejsou špatné a pokud bys udržel takovouhle úroveň i u další tvorby, nesetkal by ses s nějakou větší kritikou na tvůj styl.

Hold už jen doladit některé věci. Ber mě jen jako názor, na druhou stranu, mám s tím určité zkušenosti a vím, jak udělat jisté hluboké city.

A ztratit svou milovanou, která mu zůstane ve vzpomínkách...

...to je to, co se dá nazvat hlubokou emocí.

EDIT: A pokud k tomu posloucháš od skupiny Faun - Herr Heinerich, tak pak to v tobě zanechá opravdu hluboký zářez. Takový, který se stal i mně.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc - od Frolda - 21.04.2013, 17:05
K 'Před popravou': - od Aaron - 01.07.2014, 07:07

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 13 host(ů)