Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc
#86
RadlanJay:
(05.03.2014, 00:13)RadlanJay Napsal(a): No já ti nevím, ale takhle by někdo, kdo se právě vyděsil k smrti, nechoval. Vystrašení mluví zkratkovitě, používají jednoduché výrazy a souvětí, a -v tomto kontextu- by se takhle opakovaně neptali na otázky. Vyděšená osoba by spíše křičela 'Ne', aby vzdorovala zdroji strachu. A určitě by prosila o smilovaní a soucit.
Je to tvoje postava, takže pravděpodobně víš, co s ní děláš, říkám jenom, co si o tom myslím já, a jak to na mě působí.

Jsem velice rád za tento příspěvěk. Popisuješ chování osoby vyděšené k smrti a zmiňuješ, že se Seeker nechová podle tohohle vzorce. Ano, je to tak, nechová, tudíž otázka zní: "Byla Seeker opravdu vyděšená k smrti?" Pokud ne, co tě vedlo k tomu, že jsi o tom začal být přesvědčený? Bylo to z přesvědčení, že Seeker by v této situaci měla být k smrti vyděšená, a nebo protože ty bys na jejím místě byl? Lze vůbec věřit našim smyslům a myšlenkám? Nešálí nás náhodou? Jak můžeme vědět, že to co držíme, opravdu držíme; hlasy, které slyšíme, opravdu slyšíme a přířery, jež vidíme, opravdu vidíme? S tímhle si Blázinec hraje - s realitou - a zřejmě jsi ty sám podledl dojmu, který vznikl na základě něčeho neexistujícího a nebo taky ne.
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc - od Tuxik - 05.03.2014, 20:02
K 'Před popravou': - od Aaron - 01.07.2014, 07:07

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)