Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc
#91
Pro všechny, kteří čekají na další díl Blázince, mám dobrou zprávu. Na další části se pilně pracuje. Bohužel, vydávat se bude až za pár týdnů. Chybí mi dopsat ještě dvě scény. Dále mě čeká provést editaci, což bude časově nejnáročnější pasáž. Na druhou stranu si o něco více počtete Twilightsmile Už při současném stavu dosáhla 4. část dvojnásobku typické délky a před dovršením finální verze ještě naboptná.

Omlouvám se, že to tak trvá. Pravdou je, že 4. část se stala pro budoucí dění až moc klíčová a toto je už 3. verze kterou sepisuji (nyní konečně s úspěchem Flutterryay ). Už se těším na víkend, až budu mít klid na psaní Pinkiesmile

Rwakk:
Dominance není výhradou druhu, nýbrž jedince Pinkiesmile

Tvůj komentář k Zatracenci mě velice potěšil. Ten komenrář je totiž důkazem, že Zatracenec opravdu dokáže čtenáře oslovit. Vyvolává v něm něchuť a mění ho v pozorovatele soudícího tamní společnost a hlavního hrdinu. Zatracenec není dokonale napsaný, kdyby se v tom někdo šťoural, dokázal by bez problému poukázat na spoustu chyb. A i přesto, přes veškeré nedokonalosti nedokáže čtenáře zanechat chladným. Zatracenec v sobě nese kouzlo, které se mi už nedaří nalézt a zopakovat. Snad jednou... Rainbowdetermined2

Aidrien:
Nevěnoval jsem editaci moc času a to se dost projevilo. Anglické výrazy jsem do povídky dal jenom proto, že si je Zagami přála. Přiznávám, že jsou rušivé, ale nelze popřít, že mladežníci je v běžné mluvě normálně užívají. Avšak netvrdil bych, že byly mimo mísu. Pomáhají při nastínění Lolliny osobnosti - zvrhlá, pubertální klisnička.
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc - od Tuxik - 19.06.2014, 22:40
K 'Před popravou': - od Aaron - 01.07.2014, 07:07

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)