Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc
Tak nepříjemný mi to zas tak nebylo, protože jsem zvyklý (asi vydám sborník těch nejlepších nenávistných PM/IM zpráv z fóra na mou adresu, lol!) Rainbowlaugh pamatuju si i velmi dlouhé roky, jak se ke mě kdo zachoval, ale beru ohled na to, že se lidé můžou měnit. Takže v pohodě - Rwakk mi taky napřímo řekl, že mě nemá rád, stejně jako spousta dalších lidí, takže žádné moc překvápko po našich předchozích dohadech tady.

Ber to jako reakci na svou krátkou povídku, také inspirovanou naším nedávným rozhovorem a na ty předchozí diskuze tady - taktéž jsi žádal pohled "nenávistného okolí". Tipuju, že tuhle definici pro tebe splňuju, tak tedy tady je ten pohled. Třeba se to odrazí v dalším tvém literárním díle.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
K 'Před popravou': - od Aaron - 01.07.2014, 07:07
RE: From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc - od Jamis - 21.02.2017, 13:24

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)